Загальна інформація

КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» створений у грудні 2017 року для надання первинної медико-санітарної допомоги населенню.

Згідно вимог медичної реформи рішенням сесії Тальнівської районної ради від 15.11.2018р. №28-4/VII заклад був перейменований у комунальне некомерційне підприємство.

В зв’язку з адміністративною реформою 10.12.2020 року рішенням сесії Тальнівської міської ради Комунальне некомерційне підприємство «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» передано до Тальнівської міської територіальної громади.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до ліцензії на медичну практику – наказ МОЗ від 18.01.2019 року № 132 та має другу акредитаційну категорію від 28.10.2019 року (сертифікат УОЗ №0147).

Діяльність закладу здійснюється відповідно до затвердженого Статуту.

В структуру КНП „Тальнівський ЦПМСД“ ТМР входять 7 АЗПСМ, з них 1 – Тальнівська АЗПСМ, 6 - сільських АЗПСМ та 5 – фельдшерсько-акушерських пункти, які безпосередньо забезпечують надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Тальнівської ОТГ. Рішенням сесії Тальнівської міської ради від 29.07.2021р. №13/8-7 «Про приведення структури та граничної чисельності КНП «Тальнівський ЦПМСД» у відповідність до вимог щодо функціонування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги» в селах створено 18 пунктів тимчасового базування, які обслуговуються працівниками амбулаторій .

У пунктах тимчасового базування медичними працівниками здійснюються заходи санітарно-просвітницького та профілактичного спрямування, консультації лікарями без проведення лікувально-профілактичних процедур, що потребують додаткового обладнання, а також надання медичної допомоги. Робота медичного та молодшого медичного персоналу КНП «Тальнівський ЦПМСД» ТМР у ПТБ здійснюється за графіками, затвердженим директором КНП «Тальнівський ЦПМСД» ТМР, погодженими з Власником.

Уклавши декларацію з лікарями пацієнти мають можливість отримати: консультацію лікаря загальної практики-сімейного лікаря, лікаря-педіатра, лікаря-терапевта з будь-яких питань, оформити пільгові рецепти за програмою «Доступні ліки» та направлення за показаннями до лікарів спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, безкоштовно пройти наступні дослідження:

  • загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, обстеження швидкими тестами на вагітність, ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити та тропоніни, безкоштовна вакцинація, проводяться експрес-тести на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Необов’язкові додаткові послуги, які надаються безкоштовно поза програмою медичних гарантій:

  • вимірювання очного тиску
  • спірографія

Приймальня:
КНП "Тальнівський ЦПМСД" ТМР:
GPS: 48.894784392576, 30.685329437256
Графік роботи:
пн-пт 8:00-18:00
сб 8:00-14:00
нд 9:00-11:00

КНП "Тальнівський ЦПМСД" ТМР

КНП "Тальнівський ЦПМСД" ТМР