КЗ «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» створений у грудні 2017 року для надання первинної медико-санітарної допомоги населенню.

Згідно з вимогами медичної реформи рішенням сесії Тальнівської районної ради від 15.11.2018р. №28-4/VII заклад був перейменований у комунальне некомерційне підприємство.

У зв’язку з адміністративною реформою 10.12.2020 року рішенням сесії Тальнівської міської ради Комунальне некомерційне підприємство «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» передано до Тальнівської міської територіальної громади.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до ліцензії на медичну практику – наказ МОЗ від 18.01.2019 року № 132 та має другу акредитаційну категорію від 28.10.2019 року (сертифікат УОЗ №0147).

Діяльність закладу здійснюється відповідно до затвердженого Статуту.

В структуру КНП „Тальнівський ЦПМСД“ ТМР входять 7 АЗПСМ, з них 1 – Тальнівська АЗПСМ, 6 - сільських АЗПСМ та 5 – фельдшерсько-акушерських пунктів, які безпосередньо забезпечують надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Тальнівської ОТГ. Рішенням сесії Тальнівської міської ради від 29.07.2021р. №13/8-7 «Про приведення структури та граничної чисельності КНП «Тальнівський ЦПМСД» у відповідність до вимог щодо функціонування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги» в селах створено 18 пунктів тимчасового базування, які обслуговуються працівниками амбулаторій.

У пунктах тимчасового базування медичними працівниками здійснюються заходи санітарно-просвітницького та профілактичного спрямування, консультації лікарями без проведення лікувально-профілактичних процедур, що потребують додаткового обладнання, а також надання медичної допомоги. Робота медичного та молодшого медичного персоналу КНП «Тальнівський ЦПМСД» ТМР у ПТБ здійснюється за графіками, затвердженим директором КНП «Тальнівський ЦПМСД» ТМР, погодженими з Власником.

Уклавши декларацію з лікарями пацієнти мають можливість отримати: консультацію лікаря загальної практики-сімейного лікаря, лікаря-педіатра, лікаря-терапевта з будь-яких питань, оформити пільгові рецепти за програмою «Доступні ліки» та направлення за показаннями до лікарів спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги, безкоштовно пройти наступні дослідження:

  • загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, обстеження швидкими тестами на вагітність, ВІЛ-інфекцію, вірусні гепатити та тропоніни, безкоштовна вакцинація, проводяться експрес-тести на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2.

Необов’язкові додаткові послуги, які надаються безкоштовно поза програмою медичних гарантій:

  • вимірювання очного тиску

  • спірографія

Кадрове забезпечення закладу:

Рішенням сесії Тальнівської міської ради від 21.12.2020р. №2/8-44 (зі змінами від 29.07.2021р. №13/8-7) затверджено структуру та граничну чисельність працівників закладу. Штатна чисельність становить 121 штатну одиницю. З них: лікарі – 22 шт. од., середній медичний персонал – 63,5 шт. од., молодші медичні сестри (санітарки) - 9,75 шт. од. та інші - 25,75 шт. од.

Станом на 01.01.2023р. в КНП «Тальнівський ЦПМСД» ТМР в закладі працює 117 працівника, в т.ч. 18 - лікарів, 60 - середніх медичних працівників, 15 - молодших медичних працівників та 24 - інший персонал.

Надання первинної медичної допомоги

В роботі центру пріоритетною є профілактична робота - це первинна
і вторинна профілактика захворювань, їх ускладнень, виконання державних програм, направлених на поліпшення здоров’я нації, виконання реабілітаційних заходів для покращення якості життя інвалідів; виконання заходів по профілактичним комплексним медоглядам та оздоровленню ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, учасників АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС та осіб прирівняних по пільгах цих категорій. Крім цього щорічно відслідковувати здоров’я населення, пропагувати здоровий спосіб життя, високу санітарну та медичну культуру населення ОТГ.

Відповідно до проведених змін в структурі лікувально-профілактичних закладів ОТГ медичні працівники первинної ланки виконують значний об’єм профілактичних, санітарно-гігієнічних та лікувальних заходів з забезпечення первинної медико-санітарної допомоги на засадах загальної практики сімейної медицини. В амбулаторіях ЗПСМ створені необхідні умови для прийому хворих, проводяться профілактичні та лікувальні заходи, здійснюється відбір хворих для направлення на стаціонарне лікування та консультації фахівців другого рівня.

Розроблені та затверджені маршрути пацієнтів з різними нозологіями для покращення якості надання медичної допомоги. Велика увага приділяється наданню медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 та проведенню профілактичних щеплень проти неї.

Приймальня:
КНП "Тальнівський ЦПМСД" ТМР:
GPS: 48.894784392576, 30.685329437256
Графік роботи:
пн-пт 8:00-18:00
сб 8:00-14:00
нд 9:00-11:00

КНП "Тальнівський ЦПМСД" ТМР

КНП "Тальнівський ЦПМСД" ТМР