Вакцинація дітей проти особливо небезпечних хвороб – обов’язкова

Під час організації та здійснення освітніх процесів повинні забезпечуватися умови, що відповідають вимогам санітарного законодавства, та здійснюватися заходи, спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я, виховання у відповідних груп населення прихильності до здорового способу життя та дотримання вимог, визначених державними медико-санітарними нормативами та правилами.

Адміністрація закладів освіти та особи, які організовують або здійснюють навчальний та виховний процес, зобов’язані забезпечити умови, що відповідають вимогам державних медико-санітарних нормативів та правил, здійснювати заходи, спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я, популяризацію здорового способу життя.

Зарахування дітей до закладів освіти і дитячих закладів оздоровлення та відпочинку проводиться за наявності відповідного витягу з медичної картки дитини, виданого закладом охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Витяг з медичної картки дитини видається на підставі даних медичного огляду дитини – зазначається у статті 33 Закону України «Про систему громадського здоров’я».

Порядок проведення медичного огляду дитини і форма витягу з медичної картки дитини для зарахування її до закладу освіти, дитячого закладу з оздоровлення та відпочинку встановлюються Міністерством охорони здоров’я.

Аналогічна норма наявна і в статті 15 Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб» , якою передбачено, що прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

!!! Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

Приймальня:
КНП "Тальнівський ЦПМСД" ТМР:
GPS: 48.894784392576, 30.685329437256
Графік роботи:
пн-пт 8:00-18:00
сб 8:00-14:00
нд 9:00-11:00

КНП "Тальнівський ЦПМСД" ТМР

КНП "Тальнівський ЦПМСД" ТМР